
"De docent weet waarover hij spreekt omdat hij er zelf midden in staat"
Luc Op de Beeck volgde de korte opleiding Syndicus bij Syntra Bizz. "Tijdens mijn vastgoedstage bij het BIV wilde ik wat meer achtergrond dus koos ik voor de bijscholing Syndicus van 10 lessen."
Je leert veel bij door de cases, vragen en opmerkingen van je medecursisten

Ben je tevreden over de cursus en de docent?
Ik heb al een aantal cursussen gevolgd bij Syntra Bizz: Energiedeskundige A en een inleiding rond vastgoed. Het goede aan de opleidingen is eigenlijk steeds de docent. Syntra Bizz kiest is duidelijk voor iemand die weet wat hij vertelt omdat hij er midden in staat. Er was een stimulerende lessfeer. De groep was heel gevarieerd. Zo leer je veel bij door de cases, vragen en opmerkingen van je medecursisten.
Hoe gebruik je de opgedane kennis?
Ik ben zelfstandige in een kantoor met een vijftigtal gebouwen in beheer. Zelf beheer ik er 6 en ik ben ik syndicus in 2 gebouwen. De opleiding helpt me zeker tijdens mijn job, vooral de praktische tips zijn me bijgebleven.